Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Конференція «Ведення бізнесу в Угорщині» 14 травня 2015 року

24.04.2015

     

Хмельницька Торгово-промислова палата запрошує топ-менеджмент компаній до участі в конференції «Doing Business in Hungary» («Ведення бізнесу в Угорщині»), яка надасть українським експортерам та інвесторам унікальну можливість отримати повну інформацію щодо інвестиційного клімату одного з членів ЄС – Угорщини,

а також безпосередньо поспілкуватися з представниками державних органів влади та організацій цієї країни. Захід відбудеться 14 травня 2015 року у готелі «Hilton Kyiv» (м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 30). Експертами Форуму стануть Ерно Кешкень, Надзвичайний та повноважний Посол Угорщини в Україні, Олександр Боровик, Перший заступник Міністра, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Роберт Бодоч, Віце-президент Угорського національного бюро з інвестицій (HIPA), Петра Пана, Заступник Держсекретаря з питань зовнішньоекономічної дипломатії Угорщини, Ласло Пеоц та Роберт Сій, співзасновники проекту «Invest in Hungary», тощо. Реєстрацію на захід відкрито до 12 травня ц.р. включно. За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, за тел. (0382) 71-83-53 або за електронною адресою tpp-ua@i.ua Контактна особа: Берегова Юлія Миколаївна.

   Запрошуємо взяти участь у VI Міжнародній конференції та виставці «Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку» UkrCemFor2015, що проходитиме 26-29 травня 2015 року у м. Київ, Premier Hotel Rus. 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback