Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Конференція«Співробітництво підприємств в рамках LCOI System. Можливості інвестиції в Польщі і Європейському Союзі» 11 червня 2013р. м. Хмельницький

30.05.2013

Хмельницька ТПП спільно з Інтеграція-Європа-Схід та Українсько-Польським центром ХНУ запрошує Вас наКонференціїю «Співробітництво підприємств в рамках LCOI System. Можливості інвестиції в Польщі і Європейському Союзі», яка відбудеться 11 червня 2013 року в м. Хмельницький.

Участь в конференції буде корисною для налагодження контактів та сприяння розвитку ефективної співпраці між українськими та польськими підприємствами в області бізнесу та інвестицій. Бізнес-експерти ознайомлять учасників з механізмами пошуку партнерів та інвесторів з обох сторін, інвестиційних ринків та ринків збуту, вигідного позиціювання та реклами власних підприємств. Інформація подана на конференції зможе допомогти підприємствам у пошуку партнерів, інвесторів й інноваційних пропозицій, налагодженні контактів та співпраці.

Для участі необхідно заповнити анкету учасника до 6 червня 2013р.

Додаткова інформація:

  • За додатковою інформацією звертатись в Управління сприяння розвитку підприємництва Хмельницької ТПП за тел.: 0382-718353, 785362.
  • Контактна особа – Заверюха Людмила, e-mail:zavmila@mail.ru

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback