Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Комерційні пропозиції з Туреччини

Вашій увазі пропонуємо переглянути список комерційних пропозицій турецьких компаній, що хочуть збільшити експорт власної продукції.

AS EL PEN KAPI PENCERE PANJUR SISTEMLERI SANAYI TICARET LTD. STI.

<

Тип пропозиції: Експорт.
Турецька компанія, розташована в Ізмірі, заснована в 1978 році, виробник та експортер ПВХ-вікон і дверей, склопакетів звичайних і подвійних, шукає покупців для своєї продукції у світі. Виробничі потужності компанії займають 6 000 кв.метрів. Компанія має лише кваліфікований персонал та високотехнологічне обладнання.

Компанія займається виготовленням ПВХ дверей і віконних систем: розсувні вікна, двостулкові вікна, адаптери, балконні двері, арочні вікна, вікна спеціальної форми, вікна, які повністю відкриваються на одну і дві сторони, складні вікна і двері, алюмінієві двері і віконні системи та багато іншого.
HAMLE MATBAACILIK VE AMBALAJ SANAYI TICARET LTD. STI.
Тип пропозиції: Експорт
 
Турецька компанія (Стамбул), яка займається друком упаковок, шукає нових партнерів у Греції. Компанія спеціалізується в офсетному друкуванні картонної упаковки (офсетні друковані коробки, офсетні друковані картонні коробки, гофрокоробки, гофрокартонні коробки, упаковки з целофаном, УФ і дисперсії).      Компанія виробляє продукцію для різних галузей, таких як аксесуари для дому, посуд, кухонне обладнання, запчастини для автомобілів, побутові електроприлади, скляний посуд, миючі засоби, обладнання для освітлення та ін.
 
HAYTEKS EKOLOJIK TEKSTIL SANAYI VE TICARET LTD. STI.
Тип пропозиції: Експорт.
 
Турецька компанія, що пропонує екологічні чоловічі/жіночі шкарпетки. Ми шукаємо партнерів-дистриб'юторів / агентів для їх власної продукції текстильної промисловості. Ці шкарпетки виготовляються з волокон соєвого білка, який має антибактеріальні властивості, регулює тепло, а також запобігає неприємному запаху. Шкарпетки можна виготовляти згідно вимог покупця.
YEDEKS TEKSTIL SANAYI VE TICARET A.S.
Тип пропозиції: Експорт.
Турецька компанія, розташована у Денізлі, недалеко від Ізміру, заснована у 1986 році, налічує 110 працівників, виробник продукції домашнього текстилю (рушники і халати), має новітні технології для виробництва. Ми шукаємо комерційних посередників або європейські компанії, які зацікавлені у нашій продукції.
NEFIS BULGUR SANAYI VE TICARET LTD. STI.
Тип пропозиції: Експорт.
Турецька компанія, розташована в Газіантепі, недалеко від Мірта, заснована в 1965 році, налічує 20 працівників, провідний виробник харчових продуктів бажає експортувати наступну продукцію: булгур, нуту, сочевицю, манну крупу (з пшениці і кукурудзи), кукурудзяне борошно, фруктовий сік, всі види томатної продукції (томатна паста, кетчуп та ін.), всі види бобів, кунжут, макарони, спагеті, спеції, гранатовий сироп і лимонний сік, всі види кондитерських виробів, печиво, шоколад, желейні цукерки, жувальну гумку, турецькі солодощі та ін.
YURTICI LOJISTIC TEDARIK ZINCIRI YONETIMI VE DAGITIM A.S.
Тип пропозиції: Співпраця.
Турецька компанія, постачальник спеціалізованої інтегрованої логістики, що займається управлінням глобального ряду поставок , шукає імпортерів та експортерів, а також досвідчених торгових посередників зі здатністю забезпечити високі стандарти по замовленню клієнтів зі всього світу.

 

 

Контактна особа:

Людмила Заверюха

Теl.:+38 0382 71-83-53

Fax: +38 0382 78-53-62

E-mail: zavmila@mail.ru

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback