Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Комерційні пропозиції Турецьких компаній

Вашій увазі пропонуємо переглянути список комерційних пропозицій турецьких компаній різного профілю, що хочуть збільшити експорт власної продукції та створити спільні виробництва.

ХАРЧОВА ТА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ПРОМИСЛОВІСТЬ.

Пропозиція №1570

Турецька компанія, яка розташована в м.Амасія та яка виготовляє та торгує агрокультурами і сільськогосподарськими продуктами такими, як польові культури, гібриди насіння, овочі, а також оброблені продукти (томатна паста, молочні продукти, бобові культури, фруктові соки, джеми, мармелад, приправи та соуси), шукає покупців та комерційних партнерів по всьому світу для збуту продукції.

Пропозиція №1574

Турецька компанія, яка розташована в Мерсіні та яка виготовляє, переробляє, імпортує та експортує сільськогосподарську продукцію (хлібні злаки), шукає покупців та комерційних партнерів по всьому світу для збуту продукції. Компанія має можливість переробляти, виготовляти та пакувати із щоденним виробництвом 750 тонн рису на заводах з виробництва рису, сочевиці та булгуру. Якість продукції підтверджена сертифікатом якості та безпеки харчових продуктів TSE.

Пропозиція №1587

Турецька компанія, яка спеціалізується на виробництві родзинок без кісточки, кураги без кісточки, інжиру, неочищеного соняшникового насіння, насіння маку (білого та блакитного забарвлення), насіння тмину та орегано (душиця), шукає покупців та комерційних партнерів у всьому світі для збуту своїх товарів.

Пропозиція №1590

Турецька компанія, що розташована в Промисловій зоні Саліхли (Маніса) на території 45000 кв.м. та спеціалізується на виробництві свіжих фруктових соків та сумішей, шукає інвесторів, щоб побудувати та ввести в дію завод з виробництва скляних пляшок, що дозволить продуктам мати термін зберігання близько 1 року. Компанія виготовляє апельсиновий, грейпфрутовий, лимонний, гранатовий соки та суміші на закритій території у 6000 кв.м., що також включає холодильний склад з вмісткістю до 3 000 тонн цитрусових фруктів. З існуючим процесом виробництва, соки та суміші виготовляються і презентуються в ПЕТ-пляшках з терміном зберігання 25 днів.

ПОСЛУГИ ТА НЕРУХОМІСТЬ

Пропозиція №1575

Турецька компанія, яка спеціалізується на нерухомості та являється членом агенства нерухомості Century21 (Сенчурі21), яка є найбільшою ріелторською компанією в світі, шукає організацію-посередника (агентів, торгових представників, дистриб’юторів). Компанія має 3 агенства на 3 найбільших територіях Стамбула та 11-річний досвід у сфері нерухомості. Компанія надає свої послуги по всьому світу, гарантуючи при цьому професіоналізм та надійність. А також надає та керує інвестиціями в сфері нерухомості для інвесторів з елітних районів Стамбула (Бешикташ, Бебек, Левент, Маслак, Нішанташі, Месідієкой, Бейликдюзю, Кючюкчекмедже та ін.).

Пропозиція №1594

Турецька компанія, яка була заснована в 2009 році та розташована в Стамбулі, у штаті якої налічується 24 працівника, орієнтована на внутрішній та зовнішній ринок, надає електронні брокерські послуги, забезпечує швидку та масову поставку товарів, здійснює експортно-імпортні операції, які базуються на новітній технології, необхідної для розширення діяльності за світовими стандартами. Компанія має намір співпрацювати з іншими компаніями, які бажають постачати товари з Туреччини. Компанія також займається організацією матеріально-технічного забезпечення транспортними засобами, клірингом, експедируванням усіх видів вантажів, місцевим перевезенням, а також прямою доставкою товарів. Компанія допомагає своїм клієнтам здійснювати експортно-імпортні операції, надає послуги ОЕМ (анг. Original equipment manufacturer- виробник комплектного обладнання ), ODM (англ. original design manufacturer) — виробник товару, який створюється за його власним оригінальним проектом, а не за ліцензією)), а також надає проект розробки фірмової торгової марки за індивідуальним замовленням.

ВИДОБУВНА, БУДІВЕЛЬНА ТА ІН. ПРОМИСЛОВІСТЬ

Пропозиція №1595

Турецька гірничодобувна компанія, яка володіє родовищем хромових руд в районі Бейагач, м.Денізлі, шукає партнера для співпраці.

Пропозиція №1571 Турецька компанія, яка розташована в м.Денізлі та спеціалізується у галузі природного каменю, виробництві різноманітного високоякісного та відшліфованого мармуру і вапняку, які оброблені за найновішими технологіями з обсягом виробництва близько 25 000 кв.м. в місяць, шукає дистриб’юторів, партнерів та агентів для подальшого продажу товарів закордон.

Пропозиція №1588

Турецька компанія, яка спеціалізується на торгівлі та продажі шліфувальних матеріалів (ріжучих та шліфувальних кругів, алмазних кругів, полірувальних кругів, шліфувальних шкурок, шліфувальних кругів на керамічній зв'язці, технічних щіток та іншого ріжучого матеріалу) шукає бізнес-партнерів, дистриб’юторів, торгових агентів для продажу та збуту своїх товарів.

Пропозиція №1577

Турецька компанія, яка розташована в м.Ван та спеціалізується на виробництві обладнання для газо- та водопроводів, шукає покупців та комерційних партнерів по всьому світу.

Пропозиція №1585

Турецька компанія, яка була заснована в 1986 році, розташована в Стамбулі, у штаті якої налічується 250 працівника, є провідним виробником елементів кріплення та фіксації конструкції, автомеханічним сектором та сектором відновлення джерела енергії, шукає клієнтів, дистриб’юторів та агентів. 80% продукції продається зарубіжним країнам, в основному країнам Європи. Також компанія виробляє нержавіючу сталь та алюмінієві частини для фотоелектричної промисловості. Їх використовують службові групи НДДКР, механічні та автоматизовані майстерні. Вони здатні виробляти велику кількість за короткий період часу, використовуючи такі технології, як автоматичне зварювання, точкове зварювання, виплавка нержавіючої сталі, піскоструменева очистка, електролітичне цинкування та автоматична лінія збірки. Їхня постійність у виробництві високоякісних товарів отримала сертифікати ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, FM UL та MPA.

Пропозиція №1572

Турецька компанія, яка займається деревиною, промисловим та лакофарбовим покриттям, шукає партнерів, з якими вона може співпрацювати у сфері обігу, маркетингу, просуванні продуктів, обмінюватись ноу-хау та технологією, та з якими може створити спільне підприємство.

Пропозиція №1586

Турецька компанія, яка спеціалізується на виробництві устаткування для спортивного майданчика, металевих/пластикових урбаністичних виробів таких, як рослинний покрив, смітники, лавки, захисні рами, фонтани та дерев’яні решітки, шукає торгових агентів/ дистриб’юторів для збільшення експорту товарів.

Пропозиція №1584 Турецька компанія, яка спеціалізується на виробництві будівельних ліфтів(для перевезення вантажів та пасажирів), систем очистки поверхонь (забезпечення будівництва матеріально- технічними деталями), електричних підвісних платформ та електрогідравлічних ножничних підйомників (особистих та вантажних), шукає для торгівлі посередників (агентів, торгових представників, дистриб’юторів).

Пропозиція №1576

Турецька компанія, яка спеціалізується на виробництві меблів для дому різного стилю та розміру (спальні, вітальні, кухні, дитячі меблі, дивани, матраци, крісла, столи та ін.) шукає посередників (дистриб’юторів та дилерів) по всьому світу, щоб збільшити продажі товару. На сьогодні компанія продає товар на ринок Туреччини та 27 зарубіжних країн такі, як Голландія, Швеція, Німеччина та ін.

Пропозиція №1589

Турецька компанія, яка заснована в 1940 році, розташована в м.Гебзе поблизу Стамбула та яка спеціалізується на торгівлі та виробництві комплектів елементів гальмівної системи та шлангу зчеплення, поліамідних нейлонових трубок в збірці, гідравлічного шлангу в збірці, шлангу подачі палива, патрубка в збірці, нержавіючих гнучких вихлопних труб, холодному штампуванні деталей, лазерній різці, різноманітних прокладок та ін., шукає бізнес-партнерів, дистриб’юторів, торгових агентів для продажу та збуту своїх товарів.

Пропозиція №1569

Турецька компанія, яка розташована в м.Амасія та яка виготовляє та торгує орошувальними системами та обладнаннями, ландшафтами та продуктами садівництва, шукає покупців та комерційних партнерів по всьому світу для збуту продукції.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback