Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

III Міжнародна конференція "Україна-Кіпр: інвестиційні рішення"

31.03.2015

 Хмельницька Торгово-промислова палата запрошує взяти участь у 3-ій Міжнародній конференції  "Україна-Кіпр: інвестиційні рішення". Зазначений захід організований у партнерстві з Представництвом Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії “ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА” у Республіці Кіпр за підтримки Посольства Республіки Кіпр в Україні  з метою залучення інвестицій та пошуку ділових партнерів на Кіпрі. Захід відбудеться 18 березня 2015 року о 14.30 у виставковому залі Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33)

   Під час конференції виступатимуть з доповідями: Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Кіпр в Україні п. Вассос Чемберлен, Голова Генерального Представництва Міжнародної Дипломатичної Місії Народної Дипломатії “ЄВРОПЕЙСЬКА УКРАЇНА” у Республіці Кіпр п. Юрій Тітовець, Директор регіонального представництва компанії Leptos Estates – п. Андреас Сантіс.

   У разі Вашої зацікавленості у даному заході, прохання надіслати заповнену анкету, що надається, на електронну адресу tpp-ua@i.ua

   Для отримання додаткової інформації звертайтесь, будь ласка, за телефоном (0382) 71-83-53. Контактна особа: Берегова Юлія Миколаївна.

   

ДолученняРозмір
Реєстраційна анкета.doc33.5 КБ
 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback