Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Регіональний бізнес-форум “Україна - країна підприємців”, 14 грудня Хмельницька ТПП

23.11.2016

До уваги підприємців та усіх, кто планує відкрити власний бізнес!

14 грудня у Хмельницькому відбудеться перший регіональний бізнес-форум “Україна - країна підприємців”, який об’єднає понад 200 молодих підприємців і тих, хто лише мріє про власну справу.

Український союз промисловців і підприємців, за підтримки банкірів та місцевої влади прагне показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості й перспективи для втілення їхніх ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи та продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку легального бізнесу.

На учасників форуму чекають виступи представників влади, зокрема Хмельницького міського голови Олександра Симчишина і Голови Хмельницької обласної ради Михайла Загородного, та інших організацій, надихаючі історії успіху молодих українських підприємців. Крім того, учасники форуму отримають з перших рук корисні інструменти для спрощення операційної діяльності, індивідуальні консультації від спеціалістів з реєстрації підприємств, бухгалтерського обліку, податкової звітності, юридичного супроводу діяльності, франчайзингу, електронної комерції тощо.

Участь у форумі - безкоштовна, долучайтеся!

Реєстрація за посиланням - https://kub.pb.ua/forums/

Дата проведення: 14 грудня 2016 року, тривалість: 10.00-17.00.

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1, Хмельницька торгово-промислова палата.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback