Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Візит делегації ТПП Середньої Чехії

09.08.2012

З 01 по 05 серпня 2012 року на запрошення Хмельницької Торгово-промислової палати на Хмельниччині перебувала делегація представників Торгово-промислової палати Середньої Чехії. Цей візит став практичним продовженням співробітництва в рамках Угоди між торгово-промисловими палатами Хмельницької області та Середньої Чехії. До складу делегації увійшли Президент торгово-промислової палати Середньої Чехії Іванна Хотова, Віце-президент Торгово-промислової палати Середньої Чехії Іржі Колар, член ради ТПП Середньої Чехії Владислава Шізлінгова, член ради ТПП Середньої Чехії, директор із зв'язків з Україною фірми «Тесо» Милослав Колчаба, директор фірми «Тесо» у м. Львові Руслан Лотоцький.

 

Програма перебування делегації з Чехії була дуже насиченою.

В перший день візиту гості з Чехії відвідали Хмельницьку Торгово-промислову палату, де зустрілись з Президентом Хмельницької ТПП Наталією Бєляковою та колективом палати. В ході зустрічі чеські колеги ознайомились з напрямками роботи Хмельницької Торгово-промислової палати, оглянули виставковий та конференц- зали. Також обговорили питання налагодження партнерства між суб’єктами господарювання-членами Торгово-промислових палат Хмельницької області та Середньої Чехії, зокрема щодо організації наступної зустрічі в Чехії.

У рамках візиту відбулася ділова зустріч делегації з Середньої Чехії із заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації Миколою Катеренчуком. В ході зустрічі з іноземними гостями пан Катеренчук презентував інвестиційний потенціал краю за останні роки, де акцентувалася увага на геостратегічному розміщенні, міжнародних транспортних коридорах на території України, збільшенні виробництва промислової продукції, розвитку туристичного потенціалу, будівництві сонячних електростанцій в окремих районах області та переходу на альтернативні види палива, підтримці інвестиційних проектів тощо. На завершення М. Катеренчук висловив побажання, щоб такі зустрічі не завершувалися лише перемовинами, а розвивалися до підписання конкретних угод з підприємствами.

У Хмельницькому міськвиконкомі гості з Чехії зустрілися з заступником міського голови Іриною Ковальчук, під час якої презентовано туристичні можливості міста та його промислову базу. Ірина Іванівна наголосила, що в Хмельницькому сприятливий клімат для залучення інвестицій і владою створюються найкращі умови для діяльності інвесторів. На завершення зустрічі І. Ковальчук зазначила, що місто надзвичайно зацікавлене у співпраці з чеськими підприємцями.

З метою ознайомлення з виробничим, промисловим потенціалом міста чеські гості відвідали ряд підприємств-членів Хмельницької ТПП. Делегація побувала на Хмельницькій МСБ, заводі «Темп», підприємстві «Кристал», «Лєгніца».

Наступного дня гості з Чехії відвідали Дунаєвецький район. З чеською делегацією на чолі з Президентом ТПП Середньої Чехії Іванною Хотовою та Президентом Хмельницької ТПП Наталією Бєляковою, яка їх супроводжувала, зустрілися Голова Дунаєвецької районної державної адміністрації Юрій Кучерявий та голова районної ради Тетяна Панасевич. Також у зустрічі взяли участь міський голова м. Дунаївці Станіслав Небельський, представники підприємств Дунаєвеччини.

Вітаючи гостей, Юрій Кучерявий розповів про великий потенціал району для розвитку, про напрацювання, які можуть зацікавити нового економічного партнера, а також запевнив, що така співпраця обов'язково буде підсилюватись підтримкою з боку влади.

В рамках візиту на Дунаєвеччину чеські гості відвідали промислові підприємства району: ТОВ «Ливарно-механічний завод», ТВ ТОВ «Сантекс», ТДВ «Ремонтно-механічний завод», ТОВ «Техно-Верест», ТОВ «Верест», ознайомились з продукцією ТОВ «Маро Воір» (колишня суконна фабрика).

Серед напрямків, які знайшли зацікавленість з обох боків - агарний сектор, виробництво високотехнологічного обладнання та туризм. Тому чеським гостям презентували багатство історико-культурного та туристично-рекреаційного потенціалу Хмельниччини, які створюють сприятливі умови для розвитку всіх видів туризму.

Делегація відвідала Національний природний парк «Подільські Товтри», побувала у Меджибізькій фортеці, замково-монастирському комплексі Летичева.

На завершення перебування делегації з ТПП Середньої Чехії у Хмельницькій області Хмельницька ТПП отримала запрошення відвідати Чехію. Візит делегації Хмельницької Торгово-промислової палати заплановано провести у вересні поточного року. У ході візиту чеські колеги запропонували відвідати підприємства по таким напрямках: харчова промисловість, логістика, енергозберігаючі технології, обговорити питання сертифікації продукції, застосування альтернативних джерел енергії. Президент Хмельницької Торгово-промислової палати Наталія Бєлякова відмітила, що чеський досвід застосування альтернативних джерел енергії є дуже важливим для передачі підприємствам Хмельниччини.

Сторони висловили зацікавленість в подальшому співробітництві між Торгово- промисловими палатами Хмельницької області та Середньої Чехії як реального шляху для налагодження співробітництва на міжрегіональному і державному рівнях.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback