Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Запрошуємо на 5-й Ташкентський Міжнародний Інвестиційно-Фінансовий Форум

28.03.2012

     4-8 квітня 2012 р. в м.Ташкент (Республіка Узбекистан) відбудеться 5-й Ташкентський Міжнародний Інвестиційно-Фінансовий Форум.Це один з найбільш рейтингових заходів у регіоні Центральної Азії, в якому, як правило, беруть участь близько 400-600 представників з 40 країн світу.
     Мета Форуму – обговорення актуальних аспектів інвестиційного клімату та фінансової сфери діяльності (банківський, страховий, лізинговий сектори, ринок цінних паперів тощо) на національному і міжнародному рівні; ознайомлення учасників Форуму з потенціалом та інвестиційними можливостями економіки і фінансової сфери регіонів Республіки Узбекистан; сприяння зміцненню зв’язків між представниками міжнародних та національних інвестиційних та фінансових організацій і компаній.
     У рамках Форуму планується проведення «Українського дня» з метою презентації економічних можливостей України, потенціалу її фінансової сфери, в т.ч. відповідних асоціацій, об’єднань, організацій тощо.
Додаткову інформацію можна отримати в Управлінні сприяння розвитку підприємництва Хмельницької ТПП, контактна особа Заверюха Людмила.
Тел.: +38 0382 71-83-53
 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback