Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

ДО ПРОГРАМИ ПРИВАТИЗАЦІЇ ГРЕЦЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

15.03.2012

      Під час державного візиту Президента України В.Ф.Януковича до Грецької Республіки 6-7 жовтня 2011року Глава Української Держави висловив зацікавленість щодо можливої участі представників ділових кіл України у приватизації, що здійснюється за програмою приватизації Уряду Грецької Республіки.
 
        2 березня 2012р. Уряд Греції оголосив кваліфікаційний відбір претендентів на експлуатацію грецької організації «International Broadcasting Center». Зазначений Центр було побудовано з нагоди Афінських Олімпійських ігор 2004 р. У повідомленні Фонду управління майном Грецької Республіки (HRADF –Hellenic Republic Asset Development Fund), який проводить тендерний конкурс, йдеться про продаж ексклюзивного права на управління, розвиток та експлуатацію будівлі Центру впродовж 90 років. Загальна площа зазначеної будівлі складає 153,3 тис.кв.м. (торговий центр «Golden Hall» – 73 тис.кв.м, місце для паркування та складські приміщення – 59,2 тис.кв.м, вільна площа – 14,3 тис.кв.м).
 
     На першому етапі відбіркового процесу зацікавлені інвестори мають поінформувати організаторів тендеру про свою зацікавленість не пізніше 4 квітня 2012р. та надати усі необхідні документи, що підтверджують відповідність кандидата до всіх критеріїв конкурсу. На другому етапі потенційні інвестори повинні подати пропозицію (Binding Offer), яка відповідатиме правилам і нормативам Європейського союзу. Національний банк Греції виступатиме у ролі фінансового консультанта протягом усього процесу проведення тендерного конкурсу.
 
Додаткову інформацію щодо умов тендерного конкурсу та контактні дані організаторів можна отримати на веб-сайті: www.hradf.com.
 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback