Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Міжнародна промислова виставка "Ганновер Мессе"

15.03.2012

     23 по 27 квітня 2012р. у м. Ганновер (Німеччина) проходитиме Міжнародна промислова виставка «Ганновер Мессе 2012».
 Міжнародна виставка «Ганновер Мессе» є найбільш масштабним світовим виставковим заходом у сфері промисловості, участь в якому сприятиме інформаційному обміну та пошуку ділових партнерів. У цьому році передбачається, що у роботі виставки візьмуть участь представники бізнес кіл та урядові делегації понад 60 країн світу.
Національна експозиція України включатиме такі розділи: промислова автоматизація, інформаційні технології для промисловості, комплектуючі і матеріали, виробниче обладнання та сервіс, енергетика, наукові дослідження. На виставці діятиме «біржа контактів» (на базі інформаційної мережі «Hannover Messe»), основна мета якої – пошук ділових партнерів.
У рамках роботи експозиції передбачається проведення «Дня економіки України», зокрема українсько-німецького бізнес-форуму за участю членів офіційної делегації України, а також представників бізнес кіл обох країн.
Враховуючи національний статус заходу, вартість виставкової площі на стенді сплачується за рахунок державного бюджету.
Запрошуємо до участі у Міжнародній виставці. Звертаємо Вашу увагу на необхідність термінового визначення з участю до 19 березня 2012 року у зв’язку з завчасним комплектуванням і погодженням складу делегації та формуванням експозиції.
У разі Вашої зацікавленості просимо звертатись за тел :+38 0382 71-83-53, E-mail: khmelcci@ukr.net.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback