Корзина

View your shopping cart.

ТОВ «ТД «Шепетівський цукор»

(03840) 4-10-44

Название: 

ТОВ «ТД «Шепетівський цукор»

Вид деятельности: 

Вирощування цукрового буряка та його переробка

Сайт компаии: 

www.sugar.net.ua

Расположение: 

Хмельницька обл., м.Шепетівка, вул. Старокостянтинівське шосе, буд.31, 30403

О компании

Основний вид діяльності: вирощування цукрового буряка та його переробка - виробництво цукру піску. Підприємство орендує виробничі потужності у АТ "Шепетівський цукровий комбінат". Щорічна площа посівів цукрового буряка складає 5000 - 6500 га. Об'єм переробки цукрового буряка 220-350 тис. тонн. Річне виробництво цукру-піску  27-45 тис. тонн. Середньо-спискова чисельність працівників на підприємстві в ремонтний період – 235 чоловік, під час сезону цукроваріння – до 650 чол. Основний ринок збуту – внутрішній ринок України, наявний експортний потенціал.

Продукция / Услуги

 -       цукор білий кристалічний  другої,  третьої  та четвертої категорій відповідно до вимог ДСТУ 4623:2006 Цукор білий. Технічні умови. Цукор пакують в поліпропіленові мішки з поліетиленовими вкладками масою нетто 50 кг.


-  меляса бурякова - побічна продукція бурякоцукрового виробництва. За якісними показниками відповідає вимогам ДСТУ 3696-98 Меляса бурякова. Технічні умови: меляса бурякова використовується як сировина для виробництва етилового спирту, харчових кислот, хлібопекарських та кормових дріжджів, добавка до корму сільськогосподарських тварин та в інших галузях.

 

Контакты

Керівник: Агарков Микола Миколайович.

Посада: Генеральний директор.

Тел/факс: (03840) 4-10-44

Email: admin@sugar.net.ua

 

Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

feedback