Корзина

View your shopping cart.

ДП ПАТ "Оболонь" "Красилівське"

Название: 

ДП ПАТ "Оболонь" "Красилівське"

Вид деятельности: 

Виробництво напоїв

Расположение: 

м. Красилів Вулиця: вул. Будівельна буд. №: 3

О компании

 

ДП ПАТ «Оболонь «Красилівське» покращує умови праці, безпеку виробничих процесів та гарантує працівникам соціальний захист

Дочірнє підприємство публічного акціонерного товариства «Оболонь» «Красилівське» розташоване в місті Красилові Хмельницької області та входить до складу великої національної корпорації “Оболонь”. Початок історії підприємства розпочинається в 1996 році, коли було створено оптово-торгівельну базу ЗАТ «Оболонь», а 1998 році вже було  розпочато виробничу діяльність випуском мінеральних вод.
ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» сьогодні - це сучасне підприємство з великими виробничими потужностями, що має у своєму арсеналі передові технології. Підприємство спеціалізується на випуску безалкогольних та слабоалкогольних напоїв, мінеральної та питних вод (газованих та негазованих), асортимент яких налічує більше 25 найменувань.
Щоб перемогти у конкурентній боротьбі, підприємство впроваджує нову техніку і технології. Ведення бізнесу підприємством отримало визнання на національному рівні, стало важливим кроком у вдосконаленні власної діяльності, адаптації господарчого механізму підприємства до економічних змін за  допомогою сучасних інструментів аналізу.
На підприємстві  використовується комплексний підхід до управління якістю продукції. У відповідності з вимогами міжнародних стандартів ISO 9001, ISO 22000 та ДСТУ ISO 9001 впроваджено принципи управління на основі концепції загального управління якістю. Як наслідок, ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» є  переможцем  15-го Українського конкурсу з якості, а також лауреатом загальноукраїнського проекту «Екологія довкілля та природокористування в Україні».
Важливими складовими стратегії підприємства є питання, пов'язані із захистом навколишнього середовища, ресурсозбереженням, благодійністю, сплатою всіх податків та зборів, участю у житті суспільства, впровадженням принципів соціальної відповідальності. Підприємство формує 72% державного бюджету району та 57% зведеного районного бюджету.
Штат підприємства нараховує більше 700 працівників. Успіх полягає у інвестиції в своїх співробітників - навчання і розвиток компетенції, турбота про соціальну захищеність персоналу сприяє гармонійному розвитку підприємства, максимальній ефективності його роботи. Середня заробітна плата на підприємстві перевищує середню в країні та галузі, щороку збільшується на 10-20%.
З року в рік підприємство покращує умови праці, безпеку виробничих процесів, що відповідають нормам українського та міжнародного законодавства про охорону праці. Управління охороною праці здійснюється на всіх стадіях життя підприємства. Розроблено та впроваджено систему управління охороною праці (СУОП).
Питання охорони праці на підприємствах набуває все більшого значення. Всі працівники прагнуть працювати в комфортних та безпечних умовах. «Оболонь» має сучасний підхід до охорони праці - це система управління безпекою і гігієною праці та ефективна система моніторингу. Красномовними є показники результативності «Оболоні» у сфері охорони праці (відсутність смертельних випадків, зменшення кількості нещасних випадків).
Одним із ключових елементів політики «Оболоні» є спрямованість на пріоритет життя і здоров'я людей, які працюють на підприємствах корпорації.
У відповідності до СУОП на підприємстві проводяться навчання та перевірка знань працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки; впроваджуються засоби індивідуального та колективного захисту; проводиться системна атестація робочих місць; керівники та спеціалісти проходять навчання та перевірку знань з питань охорони праці.
В зв'язку з випуском харчової продукції, велика увага приділяється питанням санітарії. Проводяться також періодичні медичні огляди працівників, які зайняті на роботах зі шкідливими і небезпечними факторами.
У здійсненні профілактичної роботи та вирішенні проблем безпеки праці відповідну організаційно-методичну допомогу службі охорони праці підприємства надає відділення виконавчої дирекції Фонду у Красилівському районі.
У 2012 році на ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» виконано інженерно-технічних та організаційних заходів, спрямованих на охорону праці, на загальну суму 383 тис. гривень. Проведено атестацію 10 робочих місць, а також навчання та перевірку знань у 610 працівників. Крім цього, працівники активно залучаються у процес забезпечення охорони праці. Наприклад, квітень 2012 року був визнаний місячником із охорони праці, підсумки якого підбивали у Всесвітній день охорони праці 28 квітня. Одним із заходів цього місячника став тематичний конкурс, що був покликаний виявити кращих і стимулювати інших дотримуватись норм з охорони праці. За підсумками комплексних перевірок і аналізу було визначено кращі підрозділи та кращих керівників в аспектах охорони праці.
А в районному масштабі у 2007 та 2012 роках ДП ПАТ «Оболонь» «Красилівське» визначено переможцем щорічного огляду-конкурсу на кращу організацію роботи з охорони праці, зниження травматизму, професійних захворювань та загибелі працюючих на виробництві по підсумках роботи підприємств Красилівського району.
Завдяки великій потенційній енергії колективу, взаєморозумінню, професійним якостям персоналу, підприємство стає кращим і з гордістю та впевненістю  дивиться в майбутнє.

Контакты

 

Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

feedback