Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Експортний маркетинг: комплекс заходів виведення суб’єктів господарювання на зовнішні ринки

10 грудня 2014

10 грудня представники Хмельницької Торгово-промислової палати стали учасниками конференції на тему „Експортний маркетинг: комплекс заходів виведення субєктів господарювання на зовнішні ринки”. У ролі організаторів конференції виступили Торгово-промислова палата України та фахівці Агентства індустріального маркетингу АІМ. Даний захід пройшов у конференц-залі Торгово-промислової палати України.

   За словами представника Міністерства економічного розвитку та торгівлі, у 2014 році в порівнянні з 2013 роком, у нашій країні спостерігається зниження обєму експорту на рівні 12,5%. Існує низка причин та факторів, що пояснюють такий стан справ. Ключовими серед них є зниження попиту на національну продукцію в світі через економічну та політичну нестабільність України, протекціоністські заходи з боку країн-членів Митного Союзу (Російська Федерація). Більше того, згідно прогнозів Міністерства, до кінця 2014 року очікується падіння рівня експорту до 20,8%. Безумовно, це може надзвичайно сильно похитнути позиції країни на світовій арені. Сьогодні, на думку експертів, іноземні компанії виграють від того, що користуються набагато інтенсивнішими інструментами маркетингу. А, як відомо, існує прямий нерозривний звязок між маркетинговими заходами та обємом експортних поставок. До прикладу, 80% валового національного продукту Швеції створюється за рахунок експорту. Безумовно, це є одним з чинників, що дозволив цій державі у 2014 році зайняти шосту позицію згідно Рейтингу процвітання країн світу (The Legatum Prosperity Index, 2014).

   Одним із заходів виведення суб’єктів господарювання на зовнішні ринки є активне використання ринку інтернет комерції, об’єми якого зростаюсть щорічно вдвічі. І це є доволі перспективним напрямком зростання експорту для України, адже у 2014 році об’єм національної інтернет-торгівлі склав 3,24 млрд.дол. США, збільшившись майже у 7 разів за останні 5 років.

   Ще одним потужним та інноваційним інструментом маркетингу на національному ринку можна сміливо вважати впровадження ефективної тактики залучення потенційних клієнтів. З цією метою фахівці Хмельницької ТПП будуть надавати нову послугу по визначенню рівня лояльності клієнтів до продукції компанії та пошуку потенційних факторів її підвищення. Це є маркетингом XXI століття.

   Звичайно ж, вкрай важливим з боку Торгово-промислової палати є надання нефінансової підтримки експорту (такої як організація  семінарів, конференцій, круглих столів, форумів, сприяння участі підприємств у виставково-ярмаркових заходах, здійснення підтримки українських товаровиробників за кордоном).

 

   За додатковою інформацією звертатись до контактних осіб: Берегова Юлія Миколаівна, e-mail: ms.bereg@bk.ru; Заверюха Людмила Михайлівна, e-mail: zavmila@mail.ru. Телефон для довідок (0382)71-83-53.    

 

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback