Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Презентація німецької компанії «DF Deutsche Forfait GmbH», 27 березня 2017 року в ТПП України

23.03.2017

27 березня 2017 року в ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, 4-ий поверх, зала Колізей) відбудеться презентація німецької компанії «DF Deutsche Forfait GmbH», яка є лідером на ринку надання послуг форфейтингу.

Довідково: Форфейтинг — це спосіб фінансування (кредитування) зовнішньоекономічних операцій, який полягає в купівлі в експортера експортних вимог форфейтером (комерційним банком чи спеціалізованою компанією) з виключенням права регресу (зворотної вимоги). Експортеру виплачується залишкова сума експортної вимоги за мінусом суми дисконту. Форфейтинг має багато спільного з «експортним факторингом». Однак факторинг вважається короткостроковим інструментом фінансування, а строк форфетування становить здебільшого від 90 днів до 5 років, тобто форфейтинг можна трактувати як середньо- та довгостроковий спосіб кредитування зовнішньоекономічних операцій.

Компанія заінтересована у співпраці з українськими експортерами, які працюють, або планують вийти на ринок Ісламської Республіки Іран, а також працюють з іранськими бізнесменами акредитованими в Україні.
Запрошуємо Вас взяти участь у презентації та спілкуванні з представниками компанії «DF Deutsche Forfait GmbH», яка відбудуться 27 березня п.р. о 10:00, реєстрація -з 09:30.
Інформацію про діяльність «DF Deutsche Forfait GmbH» можна одержати на сайті компанії за адресою: http://www.dfag.de (англійською та німецькою мовами). Участь у заході безкоштовна.
Просимо підтвердити участь заповнивши анкету учасника (додається) та надіслати до Дирекції міжнародного співробітництва на електронні адреси: mem-ier(a),uuci.org.ua, cyj-ier(g},ucci.org.ua.
Додаткова інформація за тел: +38 (044) 272-28-07, (044) 494-03-99, 067 239-56-61. Додаток: анкета, 1

ДолученняРозмір
УЧАСНИКА .doc30.5 КБ

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback