Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Food West Africa, 17-19 травня 2017 року Landmark центр, Лагос, Нігерія.

22.03.2017

Український центр консультування та інформації UCCI Group організовує ділову поїздку щодо участі в наймасштабнішій продуктовій виставці африканського континенту Food West Africa, яка відбудеться 17-19 травня 2017 року Landmark центр, Лагос, Нігерія.
На виставковій площі понад 3 тис. кв. м понад 200 експонентів із 25 країн світу продемонструють продукти харчування, напої, обладнання для харчової промисловості, послуги в готельно-ресторанній сфері.
Для українських компаній - виробників продуктів харчування, напоїв і харчового обладнання, дистриб’юторів і рітейлерів це унікальна платформа для завоювання нового ринку, з високим експортним потенціалом і рівнем прибутку, і ніші якого ще досить відкриті.
На чорному континенті Нігерію називають "Гігантом Африки" через її сильну економіку і велику чисельність населення. Тільки врахованого населення - понад 180 млн. чоловік - потенційних споживачів, що робить Нігерію привабливою по поставкам продуктів харчування. А її столиця, Лагос з населенням у 20 млн. - третій за величиною мегаполіс в світі після Токіо і Мумбаї і шоста в Африці за величиною ВВП в 131 млрд. дол. За даними статистики, до 2030 року споживання продуктів харчування в Нігерії може вирости до 1,4 трлн. дол. на рік, понад 45 млрд. дол. країна витрачає на імпорт продовольства в рік, а в середньому нігерієць витрачає 73% доходів на продукти харчування.
Тому, як ніколи, для українських підприємців у даний час дуже важливо бути присутнім на нігерійському ринку, поки він тільки починає активно розвиватися.
Харчова виставка Food West Africa - це унікальний бізнес-шанс для вітчизняних виробників, зручний майданчик для встановлення нових ділових зв’язків з регіональними представниками харчової галузі, знайомства з ключовими клієнтами та постачальниками, а також можливості дізнатися про останні тенденції в продуктовій сфері, затребуваності тих чи інших продуктів харчування, перевагах місцевого населення, нюансах брендування продукції, оцінити конкурентне середовище, познайомитися з новими торговими партнерами, знайти потенційних інвесторів.
Керівництво виставки Food West Africa пропонує UCCI Group стати організатором колективного стенду України, на якому вітчизняні компанії зможуть гідно представити країну. Ставши його експонентом, вони отримують доступ на динамічно зростаючий нігерійський ринок та оцінити фізичною участю необхідність входу в нього.

Просимо підтвердити свою участь до 14 квітня 2017 р. за тел. 0980559927, e-mail: president@mitel-ua.com

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback