Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Бізнес-тренінг для бізнесменів та юристів: «Стратегія успіху», 25 листопада 2016 р. Хмельницька ТПП

24.11.2016

ТОВ «ТРЕВЕЛ КОНСАЛТ ГРУП» запрошує Вас взяти участь у бізнес-тренінгу для бізнесменів та юристів: «Стратегія успіху», який відбудеться 25 листопада 2016 року у м. Хмельницькому

В результаті Учасники дізнаються:

1. Чому саме в Україні варто ставати підприємцем

2. Про шість кроків від ідеї до втілення

3. Як організувати свій бізнес: оточення, позиціювання, функції, процеси

4. Польща – вікно в світ для українського бізнесу

5. Про формальну сторону організації бізнесу. Яка процедура реєстрація і ведення бізнесу в Польщі

6. Від малого до великого - введення у стратегію бізнесу

Спікер: Віталій Надашкевич, економіст, докторант Варшавського Університету, партнер юридичної компанії Law Craft, що займається підтримкою та супроводом бізнесу, співкерівник Національної Академії Наукового Розвитку. Автор ряду наукових досліджень в галузі стратегічного управління, логістики, банківництва, оптимізації бізнес-процесів, а також багатьох публіцистичних статей в провідних ЗМІ. Консультував ряд українських та польських підприємств різного профілю щодо питань права, стратегічного та операційного управління, налагодження системи збуту та бізнес-процесів. Входить в склад громадських і консультативних рад при органах влади. Неодноразово підвищував свою кваліфікацію, зокрема по Міжнародній бізнес програмі IBP Віталій Надашкевич разом з професором, відомим польським економістом та радником Президента Польщі Кшиштофом Облуєм написав книгу “Підприємство. Стратегія успіху”, в якій описані цікаві кейси українських підприємців, узагальнено позитивний досвід українських компаній. Для кого цей тренінг: - для бізнесменів, які бажають досягти успіху у власній справі; - для бізнесменів, які вважать себе успішними, і прагнуть вийти на Європейські ринки; - для юристів, які надають або планують надавати послуги по реєстрації бізнесу у Польщі В рамках тренінгу учасники зможуть прослухати спеціально розроблений для них майстер-клас від Вікторії Мухи «Психологія успіху», який допоможе втілити в життя отримані в процесі тренінгу ідеї «Психологія успіху» – це унікальний майстер клас, в якому зібрані лише практичні знання та інструменти, які допоможуть вже зараз в реалізації Ваших планів та цілей.

Структура майстер-класу:

Блок 1. Стратегії життя: основні складові щасливого та успішного життя

Блок 2. Постановка цілей: SMART коучинговий інструмент

Блок 3. Перешкоди в реалізації цілей: страх, внутрішні установки та переконання, вторинні вигоди

Блок 4. Допомога в реалізації цілей: сила волі, фіксування результатів

Блок 5. Енергія жити: 33 задоволення; цінність часу

В результаті учасники отримають:

1. Чітку власну ціль та план її реалізації із врахуванням ризиків та можливостей

2. Зрозуміють, які особливості характеру та поведінки можуть пригальмовувати реалізацію задуманого, та що з цим можна зробити

3. Інструменти для самомотивації в період спаду або невдач

Хто Вас навчатиме: Вікторія Муха – сертифікований корпоративний бізнес-тренер, коуч та психолог, має вищу фінансову та психологічну освіту. За 5 років професійної діяльності – біля 5 500 учасників тренінгів, семінарів та вебінарів. Основна спеціалізація – якість сервісу, продаж, робота із конфліктами, тайм-менеджмент, особиста ефективність та стресостійкість. В своїх навчальних програмах ефективно поєднує практичний досвід та інструменти, які можна дуже просто і легко реалізувати в будь-яких життєвих умовах. Рецепт життєвого успіху від Вікторії Мухи дуже простий: необхідно любити те, чим займаєшся і діяти, а не просто мріяти.

Також всі учасники тренінгу отримають “бонус” – можливість безоплатно взяти участь у вебінарі про еміграцію в Канаду від партнера ТОВ «ТРЕВЕЛ КОНСАЛТ ГРУП»: "Всі можливі способи виїзду в Канаду"

Програма тренінгу

11.30 – 12.00 – реєстрація учасників

12.00-13.30 – перша частина

13.30-14.00 – кава-брейк і нетворкінг

14.00-15.30 – друга частина

15.30 – 17.00- майстер-клас Вікторії Мухи

Місце проведення: Хмельницька торгово-промислова палата, м. Хмельницький, вул. Подільська, 109/1

Вартість участі – 350 грн.

До вартості входить: - лекції, консультації; - відповіді на запитання (прохання сформулювати заздалегідь і надіслати на електронну адресу); - кава-брейк; - сертифікат про участь

Реквізити для оплати:

ТОВ «ТРЕВЕЛ КОНСАЛТ ГРУП» Код ЄДРПОУ 40667166 Р/р 26003052302990 в Хмельницькій філії ПАТ КБ "ПриватБанк" МФО 315405

УВАГА! Попередня реєстрація для участі в тренінгу обов’язкова! Оплату необхідно здійснити до 23 листопада 2016 року (включно). У разі нездійснення оплати у вказаний строк попередня реєстрація учасника буде анульована. Попередня реєстрація проводиться шляхом надсилання заявки про участь на електронну адресу tcg.global.company@gmail.com або в телефонному режимі за номером 0680480065 Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників. Для учасників з інших регіонів, при необхідності, пропонуються додаткові послуги по перебуванню у м. Хмельницькому (бронювання готелю, тощо). Про необхідність таких послуг прохання повідомити заздалегідь.

За додатковою інформацією щодо участі у семінарі та можливостей партнерства звертайтеся, будь ласка, за номером телефону +380680480065 або пишіть на адресу: tcg.global.company@gmail.com. Сайт http://www.travelconsultgroup.com Контактна особа – Григорій Салдан.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback