Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Міжнародна конференція «Інвестиційний план в Європі: а Ви готові до виклику?», 26 листопада 2015 р. о 14.00 м. Шауляй, Литва.

11.11.2015

Хмельницька Торгово-промислова палата запрошує на міжнародну конференцію «Інвестиційний план в Європі: а Ви готові до виклику?», яка відбудеться 26 листопада 2015 р. о 14.00 в м. Шауляй, Литва.
Конференція включає в себе теми: Регіональний бізнес, Європейський стратегічний інвестиційний фонд, Інвестиційне середовище Литовської Республіки.
У рамках конференції відбудеться виставка «ШАУЛЯЙ 2015», на якій будуть присутні великі та середні підприємства з країн ЄС. А також Ви зможете взятии участь у B2B переговорах та встановити контакт за наступними напрямками:
- імпорт та дистрибуція продуктів харчування та напоїв, імпорт продукції сільськогосподарського машинобудування, деревообробної промисловості, палетів, обігрівального обладнання, товарів для дому (меблі, лампи, дзеркала, світильники, готовий домашній текстиль), навчальних послуг, послуг по пакуванню різного виду металевих виробів та нехарчових продуктів.
- інвестування у Литовську республіку.
Для участі у заході просимо заповнити заявку та до 18 листопада 2015 року надіслати у відділ зовнішньоекономічної діяльності Хмельницької ТПП на e-mail: ved@mitel-ua.com контактна особа: Лілітко Марина Миколаївна, тел. (0382) 78-53-72, факс: (0382)78-53-62.

Заявка на участь
Назва підприємства_________________________
ПІБ учасника_______________________________
Посада_____________________________________
Контактний телефон, e-mail_________________

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback