Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

В Хмельницькій ТПП відбулася зустріч з делегацією з Республіки Польща.

08.06.2012

З 25 по 27 травня цього року на Хмельниччині перебувала з ознайомчим візитом делегація з Свєнтокшицького воєводства Республіки Польща. Очолював делегацію депутат Європейського Парламенту Яцек Волосовч

У складі делегації були п. Анджей Блахут – ректор Вищої школи Мистецтв у Кельцях, Сенатор РП Гжегож Банашь, Мер Стонпоркова Дорота Лукомська, Радник Ради Повіту Томаш Збруг, Радник Ради Гміни у Лочній Мирослав Нига, підприємець – інженер Ришард Желязни, журналіст Польського Радіо Кельце і представник Посольства України у Польщі.

В рамках візиту , 25 травня делегація з Польщі відвідала Хмельницьку ТПП. У Торгово-промисловій палаті відбулася зустріч делегації Свєнтокшиського Воєводства Республіки Польща з президентом Хмельницької ТПП Наталією Бєляковою та представниками підприємств будівельної галузі області.

Вітаючи гостей, Президент Хмельницької ТПП Наталія Бєлякова, зазначила, що завдяки плідній співпраці з Хмельницькою обласною державною адміністрацією Торгово-промисловою палатою було проведено заходи, які сприяли налагодженню нових ділових зв'язків між підприємствами нашої області та закордонними підприємствами, залученню інновацій та інвестицій в економіку регіону. Це — спільні ділові поїздки до Румунії (повіт Нямц), Республіки Білорусь (Мінська область) та презентація економічного потенціалу області в Палаті економіки Австрії. В січні 2012 року Хмельницька область була удостоєна честі представляти Україну на 17 Міжнародній виставці в Хорватії “VIROEXPO2012”. Президент наголосила про конструктивну співпрацю між Хмельницькою ТПП і Посольством Республіки Польща в Україні та Посольством України в Республіці Польща. «На це співробітництво варто вказати на самому початку нашої зустрічі, - сказала президент. – Ми активізуємо співпрацю з інвесторами. Знаємо, що потенціал нашої області є великим. Сподіваємось, що завдяки гарним стосункам з представником Європейського парламенту – паном Яцеком Влосовічом нам вдасться зміцнити відносини з Свентокшицьким воєводством. Хочемо використати польський досвід».

Депутат Європейського Парламенту Яцек Волосович запевнив про готовність обговорювати деталі такого співробітництва.

У свою чергу, заступник Голови Хмельницької ОДА п.Леонід Гураль, заохочуючи до співпраці з нашою областю, повідомив присутнім, що на Хмельниччині діє понад 200 будівничих фірм.

Присутні на зустрічі керівники та спеціалісти 15 будівельних компаній Хмельницького регіону презентували польським колегам свої підприємства, обмінялись досвідом з президентом будівельної фірми AGAT з м. Кєльци, яка успішно працює уже 22 роки.

На завершення, Наталія Бєлякова відмітила важливість таких ділових зустрічей з метою встановлення безпосереднього особистого контакту для подальшої співпраці.

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback