Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Запрошуємо на виставку "Казахстанський зміст 2012"

26.03.2012

       11-18 червня 2012р. у м. Астана (Казахстан) проходитиме виставка «Казахстанський зміст 2012».
Основні тематичні розділи національної експозиції України передбачають демонстрацію економічного та інвестиційного потенціалу у машинобудівній, металургійній, енергетичній галузях, нафтохімічному комплексі, у сфері виробництва будівельних матеріалів, інновацій у промисловості, розвитку нано-технологій та наукових розробок.
      Передбачається, що з метою підтримки вітчизняних товаровиробників Мінекономрозвитку за рахунок коштів Державного бюджету України на 2012 рік частково здійснюватиме оплату оренди виставкових площ, будівництво національного стенду, а також перевезення виставкового вантажу.
     У рамках роботи експозиції передбачається проведення ділових заходів, у тому числі українсько-казахського бізнес-форуму за участю членів офіційної делегації України, а також представників бізнес кіл обох країн.
       Запрошуємо до участі у виставці. Звертаємо Вашу увагу на необхідність термінового визначення з участю до 06 квітня 2012 року у зв’язку з завчасним комплектуванням і погодженням складу делегації та формуванням експозиції.
Додаткову інформацію можна отримати в Управлінні сприяння розвитку підприємництва Хмельницької ТПП,
контактна особа Заверюха Людмила. Тел.: +38 0382 71-83-53

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback