Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

Бізнес-конференція «Ведення бізнесу в Нідерландах для українських компаній» 28 травня 2015 року

18.05.2015

Хмельницька торгово-промислова палата запрошує до участі у бізнес-конференції на тему «Ведення бізнесу в Нідерландах для українських компаній», що відбудеться 28 травня 2015 року о 16:00 у конференц-залі Хмельницької ТПП.
У заході візьмуть участь представники БК «Київ-Нідерланди» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні, керівники європейських та українських компаній.
Спікери та експерти клубу поділяться з учасниками практичною та оперативною інформацією про можливості, механізми та перспективи співпраці між Україною та Нідерландами. Зокрема, з тематичними презентаціями виступлять Ханс Рамаекерс, президент Бізнес-клубу «Київ-Нідерланди», Еверт Ян Краенбрінк, радник з питань сільського господарства Посольства Нідерландів в Україні, В'ячеслав Андрейко, генеральний директор компанії Willis.
Учасники конференції дізнаються про досвід українських компаній - партнерів клубу, які вже працюють на ринках Європи, а також отримають відповіді на всі їхні запитання.
Для отримання додаткової інформації просимо звертатися за тел. (0382) 71-83-53 або за електронною адресою tpp-ua@i.ua Контактна особа: Берегова Юлія Миколаївна.

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback