Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

19.04.2012 - Конференція "Правила ІНКОТЕРМС2010: практика застосування в Україні"

28.03.2012

       19 квітня 2012 р. в приміщенні ТПП України (м.Київ, вул. В. Житомирська, 33), відбудеться конференція на тему «Правила ІНКОТЕРМС 2010: практика застосування в Україні», яку ТПП України організовує спільно з Українським національним комітетом Міжнародної торгової палати та Асоціацією експортерів і імпортерів «ЗЕД». Конференція проходить за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної митної служби України та компетентних експертних організацій.
       Мета конференції - поінформувати учасників щодо практичного використання нової редакції міжнародних правил із застосування та тлумачення термінів у сфері внутрішньої та зовнішньої торгівлі «ІНКОТЕРМС 2010», а також надати їм можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками органів влади, експертами у сфері внутрішніх та міжнародних торгових операцій і поставити їм свої запитання.
У рамках конференції передбачені виступи представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Державної митної служби України, Ради Асоціації експортерів і імпортерів «ЗЕД», юридичних компаній, Міжнародного комерційного арбітражного суду при ТПП України, міжнародних експертів.    
        Умови участі. Вартість участі у конференції складає 570 грн. У разі участі від однієї компанії 2-го та 3-го учасника в оплаті надаються знижки відповідно 10 та 15%. Знижка у 10% від вартості участі надається також підприємствам – членам ТПП України. 
        У разі зацікавленості взяти участь у згаданому заході прохання до 16 квітня п.р. надіслати Анкету-заявку із зазначенням назви компанії, сфери діяльності, ПІБ учасника(-ів), номерів телефону, факсу, електронної пошти, веб-сторінки, електронною поштою: boi-ier@ucci.org.ua, bea-ier@ucci.org.ua або факсом (044) 279 44 56.
  Додаткову інформацію можна отримати в Управлінні міжнародних економічних зв’язків ТПП України за тел.: (044) 279 44 56, 279 64 06

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback