Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

ІІ Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу, 21-23 листопада 2012 року (м. Донецьк).

13.11.2012

Запрошуємо відвідати ІІ Національний фестиваль представників малого та середнього бізнесу, який відбудеться 21-23 листопада 2012 року у м. Донецьку.

Мета заходу: аналіз існуючих проблем та перспектива розвитку малого та середнього бізнесу з пріоритетних галузей економіки України, визначення пріоритетних напрямків, механізмів, інструментів державної підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України; демонстрація досягнень в малому бізнесі України, надання сприяння по залученню інвестицій, посилення впливу інноваційного малого підприємництва на конкурентоспроможність економіки України і Донецької області.

До співпраці у цьому проекті будуть залучені Кабінет міністрів України, Національну академію наук, Держкомпідприємництво, профільні міністерства та відомства.

Передбачається формат проведення Фестивалю у вигляді ділових заходів (Національного Форуму, III Регіональної Конференції «Інноваційні інструменти розвитку підприємництва», круглих столів, семінарів, майстер-класів) щодо різних питань розвитку підприємництва.

  • Додаткова інформація за телефоном: 0382 71-83-53,
  • e-mail: zavmila@mail.ru,
  • контактна особа – Заверюха Людмила Михайлівна.
 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback