Добавьте информацию о своей компании и получайте новых клиентов

Прямо сейчас

(0382) 78-53-68
ean@mitel-ua.com

Задати питання

ІІІ Міжнародний форум «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ», 26 листопада 2015 року, м. Київ

20.10.2015

Хмельницька Торгово-промислова палата запрошує взяти участь у щорічному ІІІ Міжнародному форумі «ПОЛЬСЬКИЙ БІЗНЕС ДЕНЬ», який відбудеться у Києві 26 листопада 2015 року.
Форум буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні, за підтримки Міністерства економіки Республіки Польща та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Організатори: Міжнародний правовий центр EUCON, Польсько-українська господарча палата, Міжнародний аудиторський союз. Співорганізатор – Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща.
Спікери: представники урядів обох країн, банківських установ, європейських фінансових фондів, польських сертифікаційних установ, спеціальних економічних зон, міст Варшави, Кракова, Гданська, Любліна.
Тематика: у рамках форуму Ви зможете не тільки дізнатись про останні тенденції та специфіку налагодження експорту через Польщу до ЄС, відкриття та ведення бізнесу в Польщі, але і матимете можливість налагодити корисні контакти із представниками влади та бізнесу, знайти партнерів чи додаткові можливості для фінансування Вашого експортоорієнтованого бізнесу.
До участі запрошуються власники та керівники підприємств, що зацікавлені у зовнішньоекономічній діяльності, зокрема з ЄС та Польщею.
Час проведення: 26 листопада 2015 року з 09:00 до 18:00.
Місце проведення: НСК Олімпійський, зал “Хол Чемпіонів” (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55).

 

 

Прямо сейчас

Начните получать новых клиентов и партнеров прямо сейчас!

feedback